Хари Кейн разобличи Джейми Карагър като ЛЪЖЕЦ в интервю за CBS, след като двата му гола помогнаха на Байерн Мюнхен да стигне до четвъртфиналите на Шампионската лига
Daily Mail | 2024-03-06 | 03:03:06

Спортната водеща на CBS Кейт Абдо започна интервюто след мача, като се обърна към Кейн. „Преди да направим нещо, мисля, че трябва да се изясним, защото Джейми каза по-рано в предишния мач, че ти се е обадил и е говорил с теб тази седмица. Това вярно ли е или невярно?'

'Това е невярно', отговори Кейн, предизвиквайки истеричен смях от страна на Карагър в студиото.

Хари Кейн шеговито обвини Джейми Карагър, че е излъгал в разговор, след като помогна на Байерн да победи с 3-0 над Лацио

Бившият играч на Ливърпул каза „Не мога повярвай, че току-що ми причини това!' след разобличаване на лъжата

Вашият браузър не поддържа iframes.

Карагър отговори: „Х, не ми причинявай това! Казвам на всички в Америка, че сме приятели, имаме страхотни отношения. Не мога да повярвам, че току-що ми причини това!'

Звездата на Байерн каза: "Ние сме приятели, но няма да лъжа по националната телевизия.

Carragher обяви, че са „приятели в Twitter“, което накара Абдо да твърди, че „това не са приятели“.

Той продължи да обяснява, че е подкрепил Кейн да свърши бизнеса срещу Лацио, дори ако разговорът им не беше „цялата истина или цялата истина“ , както си бяха разменили съобщения преди „12 месеца“.

Карагър призна, че не са разговаряли скоро, но подкрепи Кейн и Байерн да обърнат нещата

Карагър каза, че „се опитва да впечатли моите американски зрители, като измислят разговора

Кейн се засмя и каза: „Да, наистина го направихме. Все пак го оценявам.

По-късно те продължиха дискусията си в X (бивш Twitter), като бившият талисман на Тотнъм написа: „Съжалявам, @Carra23, истината винаги ще излиза наяве“, заедно емотикони със сълзи на радост.

Карагър отговори: „Извинете Хари, опитвах се да впечатля моите американски зрители“, заедно със собствената си поредица от смеещи се плачещи емотикони.

След мача Кейн каза, че резултатът може да „промени сезона“, след като изостана с 11 точки от съперника си от Бундеслигата Байер Леверкузен.

Хари Кейн вкара два гола, докато Байерн Мюнхен победи Лацио, за да влезе в четвъртвите на Шампионската лига

„Това е перфектна вечер за нас. Беше голям мач, каза той пред CBS Sports. „В първия мач губехме с 1-0. Очевидно това е голям момент в нашия сезон. Беше страхотно представяне.

„Разбира се, знаем, че трябва да се подобрим, но нощи като тази наистина могат да променят сезона. Наистина се гордея с момчетата и просто трябва да запазим тази инерция.“

Босът на Байерн Томас Тухел омаловажи удобната победа, като каза, че „ изглеждаше по-лесно, отколкото беше“.

"Успяхме да бъдем концентрирани и дисциплинирани в продължение на 90 минути", каза той. „Ние също не направихме никакви луди неща, изчакахме, докато пропуските се отворят и имахме по-добро разбиране кога да ускорим и кога да поемем рискове. В крайна сметка изглеждаше по-лесно, отколкото беше.

След успеха си в Европа, Байерн се завръща към вътрешните си задължения с домакински мач срещу Майнц в събота следобед, тъй като се стремят да намалят разликата с избягалите лидери Леверкузен .